Kraliçe II. Elizabeth tıbbi gözetim altına alındı: Doktorları endişeli!

Kraliçe II. Elizabeth tıbbi gözetim altına alındı: Doktorları endişeli!

Birleşik Krallık’taki Buckingham Sarayı yetkilileri, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in tıbbi gözetim altında tutulduğu bilgisini verdi. Bu önlem, dediklerine göre doktorlarının, sağlığından endişe duymasının ardından alındı.


Bir son dakika gelişmesine göre İngiltere ile özdeşleşen 96 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth’in sağlığında sorun yaşanıyor.

DOKTORLAR ENDİŞELİ

Buckingham Sarayı tarafından yapılan açıklamada, “Bu sabah yapılan ayrıntılı muayenenin ardından, Kraliçe’nin doktorları Majestelerinin sağlığı için endişelendi ve tıbbi gözetim altında kalmasını tavsiye etti.” ifadeleri kullanıldı.

Tıbbi gözlem altında tutulacak Kraliçe’nin Balmoral ‘da yattığı bilgisi verildi.

Prens Charles şimdi onunla ve Cambridge Dükü de hastaneye gidiyor, kendisi hala yolda. Cornwall Düşesi de haberi duyar duymaz Balmoral’a gitti.

KRALİÇE 24 SAAT ÖNCE DANIŞMA MECLİSİ’NDEN ÇEKİLMİŞTİ

Duyuru, 96 yaşındaki Kraliçe’nin Çarşamba günü sanal Danışma Meclisi’nden çekilmesinden ve doktorların ona dinlenmesini tavsiye etmesinden hemen sonra geldi.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası