Kraliçe ölürken Kraliyet Ailesi’nin önünde dans ettiler!

Kraliçe ölürken Kraliyet Ailesi’nin önünde dans ettiler!

İskoçya’nın Aberdeen Havalimanı’ndaki yer personelinin, Prens William ve diğer kraliyet üyelerinin (merhum) Kraliçe II. Elizabeth’i görmek için endişe ile uçaktan indikleri sırada yaptıkları ilginç hareketler, fark etmedikleri bir anda BBC kameraları tarafından kaydedildi.


Aberdeen Havalimanı’nda çalışan iki yer personeli; dün akşamdan beri İngilizler tarafından sosyal medyada adeta linç ediliyor.

KRALİÇE ÖLÜRKEN AİLESİNİN ÖNÜNDE DANS ETTİLER

Hedef tahtasına oturtulan personeller, 96 yaşındaki vefat eden II. Elizabeth ölüm döşeğindeyken Kraliyet Ailesi’nin hemen yanında “dans etmekle” suçlanıyor.

Elizabeth, 8 Eylül 2022’de tıbbi gözetim altına alınmış ve ailesi, onun yanında olabilmek için dünyanın her yerinden İskoçya’ya gelmişti.

Ancak bu dram, Aberdeen Havalimanı’ndaki yer personelinin, farkında olmadan pistin hemen yanında eğlenmelerinin görüntülenmesi tarafından gölgelendi.

ABERDEEN HAVALİMANI: “BU OLAYIN FARKINDAYIZ”

Aberdeen Havaalanı sözcüsü İngiltere merkezli Newsweek’e şunları söyledi: “Bu olayın farkındayız ve soruşturmalar zaten devam ediyor.”

Havalimanının sözcüsü, havalimanında işçi çalıştıran çok sayıda şirket olduğunu ve şu anda söz konusu personelin hangisinde istihdam edildiğinin net olmadığını vurguladı.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası