Eski asistanı: Trump, kendi damadına darbe yaptı!

Eski asistanı: Trump, kendi damadına darbe yaptı!

ABD Eski Başkanı Donald Trump, damadı Jared Kushner’a “darbe yaptığı” ortaya çıktı. İddialara göre seçim kapmanyasını İsrail ile ilişkileri yakınlaştıran damadı yerine “Soros karşıtlığı” ile bilinen Steve Bannon’ın yönetmesi için her şeyi denedi.


Trump’ın eski asistanı Navarro’nun iddialarına göre; eski başkan Kasım ayındaki seçimlerde yeniden aday olduğunda seçim kampanyasını aşırı sağcı eski danışmanı Steve Bannon’ın yönetmesini istedi.

SOROS İSMİ YİNE KARŞIMIZA ÇIKIYOR

Eski ABD Başkanı, istediği gibi Bannon’ın göreve getirilmesi için “kendi damadı” Jared Kushner’a karşı bir “darbe”yi destekledi.

Daha önce kara para aklama iddianamesi için ‘Soros destekli’ savcıyı suçlamasıyla bilinen ve Trump’ın üzerinde ısrar ettiği Bannon, Trump’ın başarılı 2016 kampanyasını yönetti.

The Guardian’ın haberine göre, Navarro’nun yakında çıkacak olan ‘Trump’ın Amerika’sını Geri Almak: Beyaz Saray’ı Neden Kaybettik ve Nasıl Geri Kazanacağız’ adlı kitabında ilginç gerççekler gün yüzüne çıkıyor,

YAYINLANACAK KİTAPTA İLGİNÇ DETAYLAR VAR

Eski Başkan’ın asistanı olarak görev yapan Navarro, Bannon ve bağışçıların “Kushner ve Brad Parscale’in [kampanya yöneticisi] kovulmasını istediklerini” ifade ediyor.

Kitapta Kushner’ın,’Hem Kayırma hem de Yokuş aşağı dışkıya yuvarlanma’ başlıklı bir bölüm sunacak kadar ileri gittiği belirtiliyor.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası