Kral III. Charles’ın, siyahi vatandaşa yaptığı gözlerden kaçmadı!

Kral III. Charles’ın, siyahi vatandaşa yaptığı gözlerden kaçmadı!

CNN International kameralarına yansıyan bir görüntü dikkatli gözlerden kurtulamadı. Sinirliliğiyle eleştirilerin odak noktası olan Kral, bu kez de “ırkçılık” ile kendinden bahsettirdi.


Kral olduğundan beri, pembe yanaklarına ve ak saçlarına bakmaksızın agresif hareketler sergileyen III. Charles, bu kez de “ırkçılık” suçlamasıyla gündemde.

HERKESİN ELİNİ SIKTI -NEREDEYSE

Londra’da çekilen ve CNN International kanalının kameralarına takılan görüntülerde ufak bir detay dikkat çekti. İngiltere Kralı III. Charles, kendisinin elini sıkmak için toplanan kalabalıkta sıra sıra herkesin elini sıktı -neredeyse herkesin.

El sıkma sırası siyahi vatandaşa geldiğinde arkasına bakan Kral, hemen yanındaki beyaz vatandaşla el sıkışmaya kaldığı yerden devam etti.

Afrika kökenli İngilizler arasında “Bir başımızayız.” yorumları yapıldı.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası