Rus şirketlerinin “ceset torbası” üretiminin arttığı iddia edildi

Rus şirketlerinin “ceset torbası” üretiminin arttığı iddia edildi

Ukrayna basını, Rus şirketlerinden birine ait olduğu iddia edilen bir video paylaştı. Haberdeki videoda, Rus şirketinin “ceset torbası üretimini” artırdığı bilgisi veriliyor.


Ukrayna merkezli bir haber kuruluşu olan Flash News, ilginç bir iddiada bulundu.

Flash News’ın haberindeki bir videoya göre Rus şirket, seferberlik ilanının ardından ceset torbası üretimini artırdı.

Üstelik haberde, Rusya’nın sadece seferberlik kapsamındaki 300.000 torbayı değil, 25 milyonluk talebin tamamını da tam olarak desteklemeye hazır olduğu bilgisi verildi.

Önümüzdeki günlerde Ukrayna savaşının başka bir boyuta taşınması öngörülüyor.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası