Paralel evren gibi: Zelenskiy, Rus devlet kanalında şarkı söylüyor

Paralel evren gibi: Zelenskiy, Rus devlet kanalında şarkı söylüyor

Paralel bir evrende çekilmişe benzeyen tuhaf bir video tüm dünyayı şaşkına çevirdi. Görüntülerde Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Rus Devlet Televizyonunda -artık- savaş yanlısı Ruslarla şarkı söyleyip dans ediyor.


Dünya siyaset tarihinde daha önce -muhtemelen- yaşanmamış ilginç bir olay yaşanıyor.

PARALEL EVRENDEN DEĞİL, 2013 YILINDAN

Çok eski yıllarda değil, daha sadece 2013 yılında kaydedildiği öğrenilen görüntülerde Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy’nin Rus Devlet Televizyonundaki bir programda neşeyle dans ettiği görülüyor.

Zelenskiy ve Solovyov, Rus Devlet Televizyonu’nda şarkı söyleyip dans ediyor. (2013)

RUS DEVLET TELEVİZYONUNDAKİ YILBAŞI KUTLAMASI

Kırım’ın ilhakından bir yıl önce yaşanan bu ilginç görüntüler, yapılan bir yılbaşı kutlamasına ait.

SAVAŞ YANLISI SOLOVYOV DA EŞLİK EDİYOR

Zelenskiy şarkı söyleyip dans ederken, şu an Rus medyasındaki en savaş yanlısı gazetecilerden biri olan Solovyov ise mutlu bir şekilde Zelenskiy’nin dansına eşlik ederken görülebiliyor.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası