Rus pilot, kendini vurulan uçaktan fırlattığı anları kaydetti!

Rus pilot, kendini vurulan uçaktan fırlattığı anları kaydetti!

Rusya’nın 24 Şubat’ta başlattığı Ukrayna’yı işgal girişimi tüm şiddetiyle sürüyor. Alçak irtifade uçan bir Rus SU-25’inin Ukrayna tarafından vurulduğu ve pilotun kendini fırlattığı anlar, pilotun kaskındaki kameraya yansıdı.


Savaş bölgesinden aylardır çok çarpıcı görüntüler geliyor. Bu kez ise gündem olan görüntü Rus bir pilotun kaskındaki kamera tarafından kaydedildi.

RUS PİLOTUN KENDİNİ FIRLATMASI KAMERAYA TAKILDI

Bahse konu videoda, Rus Hava Kuvvetleri’ne ait bir SU-25 ile uçan uçak görülebiliyor. Alçak irtifada seyreden Rus SU-25’i, uçuş sırasında Ukrayna’ya ait bir SAM tarafından vuruluyor.

Vurulan uçağın pilotu ise can havliyle kendini düşen uçaktan fırlatıyor.

Tüm olanlar pilotun kaskındaki kameraya anbean kaydedildi.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası