Kucağına düşen bombayı atıp uyumaya devam etti!

Kucağına düşen bombayı atıp uyumaya devam etti!

Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sürerken, bölgeden içler acısı görüntüler gelmeye devam ediyor. Savaşın belki de en acı gerçeklerinden biri, 20-30 yıllık yaşamların toprağa kazılmış bir çukurda son bulması…


Ukrayna’ya ait silahlı bir drone’un çektiği görüntüler, taraf farketmeksizin savaşın insanlık için ne kadar acı verici bir gerçek olduğunu gözler önüne serdi.

Kimi sosyal medya kullanıcısı, görüntüleri komik bulsa da; aslında vicanları sızlatan görüntülerdi.

SAVAŞIN YORGUNLUĞU ÖLÜM RİSKİNİN ÖNÜNE GEÇTİ

Yorgunluktan bitap düşmüş ve ölüm riskine rağmen uyumaya çalışan Rus askerleri, kazdıkları cephelerde bayılmışçasına yatar halde görülüyor.

Savaşın yorgunluğu ölüm riskinin üzerinde…

Yatan askerlerin tam üzerine bomba bırakan Ukrayna droneunun çektiği görüntülerde, kucağına bomba düşen uyuyan bir asker, bombayı tutup fırlatarak uyumaya devam ediyor.

Diğer askerlerin de ölümle burun buruna geldiklerinde verdikleri yorgun ve bezgin tepki aynı görülüyor…

Kaynak: @Tar_Milus

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir