İngiltere Başbakanı apar topar sahneden indi!

İngiltere Başbakanı apar topar sahneden indi!

Mısır’da düzenlenen COP27’de ilginç anlar yaşandı. Son dakika gelişmesine göre korumasının kulağına bir şeyler fısıldadığı Britanya Bşabakanı Rishi Sunak, apar topar sahneden indi. Daha sonra ise başka bir yardımcısının kulağına fısıldamasıyla salonu arka kapıdan terk etti. İşte tüm bilinenler…


Birleşik Krallık Başbakanı Rishi Sunak, bugün (Pazartesi) öğleden sonra Mısır’da düzenlenen İklim Konferansı COP27’de apar topar sahneden indi.

O anları yakalamayı başaran ve Britanyalı Başbakan’ın tuhaf anlarını gösteren video, gazeteci ve İngiltere iklim değişikliği web sitesi Carbon Brief’in direktör/editörü Leo Hickman tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Sunak, yardımcıları sözünü kestiği sırada diğer dünya liderleriyle birlikte bir iklim değişikliği olayı için sahnedeydi. Sunak’ın yardımcılarından ne tür bilgiler aldığı henüz teyit edilmedi.

Sahneden apar topar inmeden sadece iki dakika önce bir yardımcısının Sunak ile konuştuğu ve ardından da Başbakan’ın sahneyi terk ettiği aktarıldı.

Üstelik kısa bir süre sonra başka bir yardımcısı, Sunak’a yaklaştı ve başbakan koşarak salonun arka tarafındaki çıkışlardan birinden dışarı çıktı.

Tüm dünya neler olduğunu merak ediyor. Gelişmeler geldikçe aktaracağız. Detaylar geliyor…

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

One thought on “İngiltere Başbakanı apar topar sahneden indi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası