Rus papaz mermiler hedefi bulsun diye okuyup, üfledi!

Rus papaz mermiler hedefi bulsun diye okuyup, üfledi!

24 Şubat 2022’den beri Ukrayna’yı işgal girişimini sürdüren Rusya Batılı güçlerin silahlandırdığı Ukrayna karşısında cephede zor bir sınav verirken savaştan ilginç görüntüler gelmeye devam ediyor.


Rus ordusundaki bir papazın mermiler havada kaybolup hiçliğe gitmesin ve hedefi vurabilsin diye bulduğu yöntem gülümsetti.

DUALARLA MERMİLERİ DOLDURDU

Görüntülerde bir şarjörü dolduran papaz mermileri şarjöre doldururken Rus azizlerinin isimlerini sıralıyor ve onlardan yardım istedikten sonra mermiyi şarjöre basıp sıradaki mermiyi eline alıyor.

DECCALE KARŞI YÜRÜTÜLEN BİR SAVAŞ

Rusya’nın Ukrayna ile yaptığı savaşı deccale karşı yürütülen bir savaş olarak nitelendiren Rus papazın videoda söyledikleri ise tam olarak şöyle:

İŞTE O DUA:

“Şu an gördüğümüz her şeyden önce ruhani bir savaş. Deccal kutsal Rus ve Ortodoksların üzerine doğru ilerliyor. Nasıl düzgün bir şekilde mermi yükleyebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Mermi doğruca hedefi bulsun diye, düşmanı yok etsin diye, hiçliğe savrulsun diye değil. Bu babalarımızın bize öğrettiği şeydir. Mermiyi elinize aldığınızda şimdi söyleyeceklerimi tekrar edin: Yüce annemiz bizi kurtar, yüce babamız Nicholas bizim için Tanrı’ya dua et, yüce annemiz bizi kurtar, yüce babamız Nicholas bizim için Tanrı’ya dua et. Çar II. Nicholas Tanrıya bizim için dua et…”

Written by:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası