Rusya’nın Herson’daki yöneticisi trafik kazasında hayatını kaybetti! Ölen yönetici aziz mi ilan edildi?

Rusya’nın Herson’daki yöneticisi trafik kazasında hayatını kaybetti! Ölen yönetici aziz mi ilan edildi?

Rusya’nın Herson bölgesine atadığı sözde başkan yardımcısı Kirill Stremousov Rusya’nın Herson’dan çekildiği sıralarda geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti! Hayatını kaybeden Stremousov’un emniyet kemeri mekanizması olmadan kullandığı aracına ait görüntüler sosyal medyada yayıldı. Putin tarafından Cesaret Madalyası ile ödüllendirilen işgal yöneticisinin aziz şeklinde tasvir edilmiş hali sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.


Rusya’nın çekildiği Herson’da başkan yardımcısı olarak atadığı Kirill Stremousov trafik kazasında öldü.

KAZA RUSYA’NIN ÇEKİLDİĞİNİ İLAN ETMESİNDEN SONRA OLDU!
Rusya’nın çekildiği Herson bölgesinin sözde başkan yardımcılığı görevini yürüten Kirill Stremousov çekilmenin Rusya tarafından ilan edilmesinden bir gün önce 9 Kasım Çarşamba günü Herson bölgesinde geçirdiği bir tarfik kazası sonucu hayatını kaybetti.

ARACINDA EMNİYET KEMERİ YOKTU!
Savaş ve ilhak sırasında bölgeden yaptığı yayınlarla sosyal medya kullanıcıları tarafından iyice tanınan Stremousov daha önce kendi aracından bir yayın yapmış ve yayın sırasında aracındaki emniyet kemeri mekanizmasını söktüğü ortaya çıkmıştı. Stremousov’un geçirdiği trafik kazası sonucunda ölmesi üzerine emniyet kemerini sökmesi dikkatli “osint” araştırmacıları tarafından tekrar gündeme getirilmişti.

ARACININ SON HALİ DE ORTAYA ÇIKTI!
Kirill Stremousov’un aracının kaza sonrası hali de internet ortamına düştü. Paramparça olan aracın görüntüleri Stremousov’un korkunç akıbetini de gözler önüne serdi.

PUTİN’DEN CESARET MADALYASI!
Ölümü Rusya Fedrasyonu tarafından da kabul edilen işgal yöneticisi Kirill Stremousov Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından imzalanan bir belgeyle ölümünden sonra Cesaret Madalyası ile ödüllendirildi.

AZİZ Mİ İLAN EDİLDİ!
Ancak Stremousov’un hikayesi burada da bitmedi ve internet ortamına düşen yeni görüntülerde Kirill Stremousov’un bir aziz şeklinde tasvir edilmiş ve önünde mumlar yakılmış hali dikkat çekti. Bu görüntü akıllara Kirill Stremousov aziz mi ilan edildi sorusunu getirdi.

5 ÇOCUK BABASIYDI!
Donetsk doğumlu bir Ukraynalı olan Kirill Stremousov Rusya tarafından ilhak edilmesinden sonra Kherson bölgesinin başkan yardımcılığı görevini yürütmüştü ve 5 çocuk babasıydı.

“HERSON SONSUZA KADAR RUS KALACAK” DEMİŞTİ!
Kazadan sonra ortaya çıkan görüntülerde Kirill Stremousov’un “Ben size kişisel olarak söz veriyorum ki Herson sonsuza dek Rusya’nın kalacak” sözleri dikkat çekti.

Written by:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası