FETÖcüler Atina’ya 11 Eylül saldırısı paniği yaşattı!

FETÖcüler Atina’ya 11 Eylül saldırısı paniği yaşattı!

Yunanistan’ın başkenti Atina’dan havalanan yolcu uçağı Fetö ihbarı sebebiyle Atina’ya zorunlu iniş yaptı. İniş emrini alan uçak İtalya ve Fransa’dan inmek için izin istedi ancak her iki ülke de uçağın iniş talebini onaylamadı. Terör saldırısı şüphesiyle tekrar Atina Havaalanı’na doğru hareket eden uçağa Girit’ten kalkan iki F-16 eşlik etti. İhbar edilen Fetöcü uçakta bulunamazken ihbarın Fetöcünün New York’a gitmek isteyen ev arkadaşı tarafından yapıldığı ortaya çıktı.


Fetö ihbarı Yunanistan’a uçak indirtti.

ATİNA’DAN HAVALANMIŞTI!
Yunanistan’ın başkenti Atina’dan 10 Kasım Perşembe günü New York seferini yapmak için havalanan yolcu uçağı içinde bir terörist bulunduğu ihbarı sebebiyle Atina’ya zorunlu iniş yapmıştı.

İHBARIN ARDINDAN FETÖCÜLER ÇIKTI!
Uçağın zorunlu iniş yapmasının arkasından da Fetöcüler çıktı.

F-16LAR EŞLİK ETTİ!
Hürriyet Gazetesi’nden Yorgo Kırbaki’nin haberine göre 10 Kasım Perşembe günü Atina’dan havalanan uçak içinde terörist bulunduğu ihbarı ile Girit’ten kalkan iki F-16 uçağının eşlik etmesiyle Atina’ya indi.

KISKANÇLIK SEBEP OLDU!
Uçağın inmesine sebep olan ihbarı ev arkadaşının kendisini Atina’da tek başına bırakıp ABD’ye eşi ve çocuklarının yanına gitmesini çekemeyen bir Fetöcünün yaptığı ortaya çıktı.

AMACI ABD’YE KAÇMAKTI!
Yorgo Kırbaki’nin haberine göre Yunan Medyası ihbar edilen şahsın 35 yaşındaki Türk vatandaşı Mehmet A. K. olduğu ortaya çıktı. Habere göre New York’ta yaşayan eşi ve çocuklarını görmek için Atina’dan ayrılmaya çalışan Mehmet A.K. Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2011 yılında mezun oldu ve iş hayatına başladı. 2019 yılında eşi ve çocuklarıyla birlikte Yunanistan’a kaçtı. Eşi ve çocuklarının daha sonra ABD’ye geçmesinin ardından o da ABD’ye geçiş yapmak istedi.

İHBAR ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE GİTTİ!
Yunan Medyasının iddialarına göre Mehmet A. K. nin ev arkadaşı Atina’daki ABD Büyükelçiliği’ne uçakta bulunan bir kişinin terörist saldırıda bulunabileceğine dair ihbarda bulunmuştu. Söz konusu ihbarı değerlendiren ABD Büyükelçiliği de Yunan makamlarını olaya dair bilgilendirdi.

İTALYA VE FRANSA REDDETTİ!
Atina Havaalanından kalktıktan sonra iniş rotası üzerindeki en yakın havaalanlarına iniş yapması istenen uçak İtalya ve Fransa havaalanlarına inmek için izin istedi ancak her iki ülke de uçağın bu talebini reddetti. Girit’ten kalkan 2 F-16 eşliğinde Atina’ya inen uçakta ihbar edilen terörist bulunamadı.

Written by:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası