Rus füzelerinin Polonya’yı vurduğu konum!

Rus füzelerinin Polonya’yı vurduğu konum!

Dünyayı tümüyle endişeye sevk eden olayın yaşandığı noktanın koordinatları üzerinden uygu görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.


Tüm dünyanın gözlerini bölgeye çevirmesine neden olan olayda, Rus füzeleri NATO topraklarını vurarak 2 Polonyalının ölümüne neden olmuştu.

Füzelerin düştüğü noktanın koordinatları, OSINT araştırmacıları tarafından paylaşıldı. OSINT TURK olarak koordinatları incelediğimizde bahse konu köyün Ukrayna’ya ne kadar yakın olduğu da görülebiliyor…

Image
Image

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası