Rus yöneticinin ölüm sebebi kaza değil de suikast mi?

Rus yöneticinin ölüm sebebi kaza değil de suikast mi?

Rusya’nın ölümünden sonra Cesaret Madalyası verdiği ve trafik kazasında öldüğünü açıkladığı Herson işgal yöneticisi 5 çocuk babası Kirill Stremousov’un kaza yaptığı iddia edilen aracına ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde araçtaki kurşun izleri akıllara “kaza değil de suikast mi?” sorusunu getirdi.


Kirill Stremousov’un aracına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

TRAFİK KAZASINDA ÖLMÜŞTÜ!
Rusya’nın terk ettiği Herson şehrinin işgal sırasındaki başkan yardımcısı olan Kirill Stremousov Rusya’nın Herson’dan çekildiği günlerde geçirdiği trafik kazası neticesinde hayatını kaybetmişti.

HRİSTİYAN AZİZİ GİBİ RESMEDİLMİŞTİ!
Hayatını kaybettikten sonra Putin tarafından Cesaret Madalayası’yla ödüllendirilen Stremousov’un bir hristiyan azizi gibi resmedilmiş portresi ortaya çıkmış ve akıllara aziz mi ilan edildi sorusunu getirmişti.

YAYINLARDA EMNİYET KEMERİ YOKTU!
Evli ve 5 çocuk babası olan Stremousov’un kazadan daha önceki zamanlarda arabası içinde çektiği yayınlarda emniyet kemeri kısmının çıkartılmış olduğu dikkat çekmişti.

ARACINDA KURŞUN İZLERİNE RASTLANDI!
(((Tendar))) adlı twitter hesabı trafik kazasında öldüğü iddia edilen Stremousov’un aracına ait yeni görüntülere ulaştı. Bu görüntülerde Stremousov’un aracında kurşun deliklerine benzeyen bir takım hasar izleri dikkat çekti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

Written by:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası