Rus gazeteciden korkunç sözler! Almanya’ya  nükleer saldırı tehdidinde bulundu!

Rus gazeteciden korkunç sözler! Almanya’ya nükleer saldırı tehdidinde bulundu!

Rus gazeteci Almanya’yı taktik nükleer silah kullanmakla tehdit etti. O sözlerin söylendiği dakikalarda Rus devlet televizyonunun stüdyosu bile şaşkına döndü.


Rus televizyon programcısı Almanya’yı nükleer silahla tehdit etti!

STÜDYO ŞAŞKINA DÖNDÜ!

Rusya devlet televizyonu Rossiya-1 adlı kanalda gerçekleştirilen bir programa Rus programcı ve gazeteci Vladimir Solovyov’un sözleri damga vurdu.
Programdaki tartışma konusu Alman Der Spiegel degisinde çıkan bir habere göre Alman ordusunun Rusya ile çıkabilecek bir savaşa yönelik hazırlık planları yaptığıydı. Konu üzerine söz alan Vladimir Solovyov’un sözleri Rus televizyonun stüdyosunda bile şaşkınlık ve sessizlik yarattı.

ALMANYA, RUSYA İLE SAVAŞA HAZIRLANIYOR!

Solovyov söz aldıktan sonra şunları söyledi “Spiegel Alman ordusunun Rusya’yla savaş ihtimaline karşı bir aksiyon planı hazırladığını yazdı”

DİĞER KONUKLAR DA İTİRAZ ETTİ!

Kan donduran sözleri çok sessiz ve sakin bir şekilde söylemesi dikkat çeken Solovyov sözlerine stüdyodaki diğer bir konuğu işaret ederek şu şekilde devam etti. “Anlıyorum ki Jakop buna karşı fakat benim için Almanya’ya karşı taktik nükleer silah kullanmanın hiçbir sakıncası yok. Eğer savaş ilan edilirse”

“ÇOK AÇIK BİR HEDEF VAR: ALMANYA!”

Stüdyodaki diğer konuğun “taktik nükleer silahların belli bir hedefi yoktur” diye itiraz etmesi üzerine ise “Çok açık bir hedef var. Çok açık. Almanya hedeftir” ifadesini kullandı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

Written by:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası