Rus kadınlar Biden’a cenaze töreni düzenledi!

Rus kadınlar Biden’a cenaze töreni düzenledi!

Rus kadınlar ABD Başkanı Joe Biden’a temsili cenaze töreni düzenledi. Biden için kazılmış mezara Ortodoks Haçı ve iki adet çelenk bıraktı. Görüntüler izleyenlere propaganda dedirtti. Biden’ın ölüm tarihinin ise 202? olarak yazılması dikkat çekti.


Rusya’da Biden’a cenaze töreni düzenlendi.

BİDEN’IN CENAZE TÖRENİ!

ABD Başkanı Joe Biden’ın Rusya-Ukrayna Savaşı’ndaki pozisyonundan dolayı Rus basını tarafından hedef gösterilmesi politikalarına ve bu politikayı gerçekleştirmek için çekilen propaganda videolarına bir yenisi daha eklendi.

KAZILMIŞ MEZAR VE HAÇ!

Videoda yanyana duran üç tane kadın görülüyor. Görüntüler yağmurlu ve soğuk bir havada çekildiği kadınların ellerinde şemsiye tutmaları ve kalınca giyinmiş olmaları dikkat çekiyor. Videoda ABD Başkanı Joe Biden’a seslendikleri belli olan kadınlar Biden için kazılmış bir mezarın yanıbaşında duruyorlar. Mezarın hemen üst tarafında Biden’ın fotoğrafının yapıştırıldığı bir ortodoks haçı dikkat çekiyor.

DONETSK VE LUHANSK HALK CUMHURİYETLERİ

Biden’a seslenen kadınlar mezarın başına Donetsk Halk Cumhuriyeti ve Luhansk Halk Cumhuriyeti adına yaptırılmış iki adet çelenk bırakıyorlar. Videonun sonunda kadınlar çelenkleri ve mezarlığı bırakıp gözden kayboluyorlar.

İŞTE O VİDEO!

Written by:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası