Rus askerleri bu kez “Rusya’daki” bir işletmeyi yağmaladı!

Rus askerleri bu kez “Rusya’daki” bir işletmeyi yağmaladı!

Rusya’nın Ukraynayı işgal girişimine yağma görüntüleri eşlik etmişti. Bu kez Rus askerleri, bir Rusya’daki bir Rus dükkanını yağmaladı. Olaya ilişkin olduğu ileri sürülen görüntüler sosyal medyada gündem oldu.


Rus askerlerinin Ukrayna’daki alkol, beyaz eşya ve akla gelebilecek her şeyi satan dükkanları dakikalar içinde boşalttığı anlar medyada kendine yer bulmuştu.

Görünüşe göre yeni seferber edilen Rus askerler, eski askerlerden daha kuralsız.

Çıtayı bir adım daha ileri götüren Rus askerleri, bu kez de Rusya’nın Serpukhov şehrindeki bir Rus alkol dükkanını yağmaladı.

Rus askerlerinin kendi ülkelerinde yaptığı öne sürülen akılalmaz anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir