Türk pilotlar, fizik yasalarına meydan okuyor: “F-16’nın sınırları”

Türk pilotlar, fizik yasalarına meydan okuyor: “F-16’nın sınırları”

Türkiye, kendisine verilmeyen F-35’ler ve verilmemeye çalışılan F-16’ları tartışır; öte yanda Yunanistan yeni uçaklarını denerken Türk pilotları kendini ve doğa yasalarının sınırlarını zorluyor.


Belki de hesaba pek de katılmayan ana faktörlerden biri de, SİHA’lar ve İHA’ların döneminin şafağında da olsak; hala pilotların kendisi.

“F-16’NIN SINIRLARI”

SOLO Türk pilotları, Türkiye’ye ait F-16’lar ile yaptıkları manevralarla tüm izleyenleri büyüledi.

Sosyal medyada bazı kullanıcılar, F-16’nın yaptığı bu manevralar için, “Bu alet bunun için tasarlanmadı. İnanılmaz.” yorumlarında bulundu.

Image

İlk olarak Unreal Productions (@unrealprods) isimli Twitter hesabının paylaştığı içerik, sosyal medyada beğeni topladı.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası