İsrail polisinin cinayeti kameralara yansıdı! Yerdeyken de ateş etmeye devam etti!

İsrail polisinin cinayeti kameralara yansıdı! Yerdeyken de ateş etmeye devam etti!

İsrail polisi sokak ortasında kendisine direnen Filistinli adamı infaz etti. Nablus’tan gelen görüntüler İsrail’deki polis şiddetini bir kez daha gözler önüne serdi.


İsrail polisinden gündüz vakti kan donduran cinayet.

POLİSE DİRENDİ!

2 Kasım Cuma günü sosyal medyaya düşen görüntülere göre İsrail polisi Filistinli bir adamı göz altına almaya çalışıyor. Göz altına alınmamak için direnen Filistinli ile polis arasında arbede çıkıyor.

YERDEYKEN DE ATEŞ ETTİ!

Arbedenin ortasında polisin elinden kurtulmak için mücadele eden Filistinli’ye İsrail polisi 4 el ateş ediyor. Kameralara yansıyan görüntülerde polisin Filistinli adama yerdeyken de ateş etmeye devam ettiği görülüyor.

ETRAFTAKİLER HİÇBİR ŞEY YAPAMADI!

Polis Filistinli’ye ateş ederken etraftaki diğer insanların olaya şahit olup polise bağırmaktan başka bir şey yapamaması dikkat çekiyor.

Polisin ateş ettiği Filistinli olay yerinde hayatını kaybederken Nablus’tan geldiği bildirilen görüntüler İsrail polisinin işlediği vahşeti ve bölgedeki Filistinlilerin zor durumunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

İŞTE SANİYE SANİYE CİNAYET ANI!

Written by:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası