Rusya, “Ukrayna lehine casusluk yapanları” önce hadım etti sonra astı!

Rusya, “Ukrayna lehine casusluk yapanları” önce hadım etti sonra astı!

Rusya-Ukrayna Savaşı’ndan kan donduran görüntüler gelmeye devam ediyor. Luhansk cephesinde Ukrayna ordusuyla işbirliği yaptığı iddia edilen 5 kişi idam edildi. İdam edilen kişilerden bazılarının ölmeden önce cinsel organlarının kesildiği tahmin ediliyor.


Rus işgali altındaki Ukrayna’dan vahşet görüntüleri gelmeye devam ediyor.

İDAM EDİLMİŞ BEŞ ERKEK!

Cepheden gelen son görüntüler savaşın korkunç yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi. İnternet ortamında dolaşan bu görüntülerin Luhansk bölgesinde çekildiği aktarılıyor. Görüntülerde elleri arkadan bağlanıp kafalarına çuval geçirilmiş 5 idam edilmiş erkek var.

VATAN HAİNİ!

İdam edilmiş erkeklerin boynundan asılmış tabelalarda Rusça “vatan haini” yazıyor. İdam edilen kişilerin suçunun ise Ukrayna ordusu ile işbirliği yapmak olduğu söyleniyor.

ÖNCE HADIM EDİP SONRA ÖLDÜRDÜLER!

Yan yana üç cesedin bulunduğu fotoğrafta en sağdaki ölünün pantolonu üzerindeki kan izleri ise ölünün idamdan önce işkenceye maruz kaldığını ve muhtemelen hadım edildiğini gösteriyor.

Written by:

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası