Doğa yürüyüşü yapan Filistinli arkadaş grubu saldırıya uğradı!

Doğa yürüyüşü yapan Filistinli arkadaş grubu saldırıya uğradı!

İsrail’in örtülü işgal planına gönüllü olan sivillerden oluşan sözde “Yahudi yerleşimciler”, yine terör estirdi. Bu kez hedeflerinde doğa yürüyüşü yapan genç kadınlar vardı…

Hiçbir yerde, hatta dağın başında bile Filistinli gençlere normal bir yaşamı reva görmeyen İsrail güdümündeki Yahudi yerleşimciler, kendi topraklarında hiking (doğa yürüyüşü) yapmakta olan Filistinli bir arkadaş grubuna sopalarla saldırdı.

Palestine Online tarafından 14 Ocak 2023 tarihinde, öğleden sonra kaydedildiği belirtilen videolarda, Yahudi yerleşimcilerin hiking yapmak isteyen Filistinlilere, özellikle de kadınlara sopalarla dueduk yere ve acımadan vurdukları görülüyor.

İşgal altındaki Batı Şeria’daki Al-Auja yakınlarında yaşanan saldırı sırasında çekilen görüntüler, izleyenlere Filistinlilerin uğradığı psikolojik ve fiziksel işkencenin, çaresizliğin ufacık ama yoğun bir tadımını sunuyor.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası