Estonyalı siyasetçinin tuhaf saç stili: “Gelecekten geldi”

Estonyalı siyasetçinin tuhaf saç stili: “Gelecekten geldi”

Estonya’da Başbakan Jüri Ratas döneminde Çevre Bakanlığı görevini üstlenen Rain Epler, sosyal medyada gündem oldu.


Baltık ülkesinin eski Çevre Bakanının gündem olmasının sebebi ise ne Rusya tehlikesi, ne de bir çevre felaketi… Sebebi, “saç kesimi”.

Kimi sosyal medya kullanıcılarının “2123 yılında yaşıyor olmalı” yorumlarında bulunduğu eski Bakan Rain Epler, milliyetçi bir parti olan Estonya Muhafazakar Halk Partisi (EKRE) saflarında siyaset yapıyor.

Rusya’nın Ukrayna’ya savaş açması, başta Baltık dahil olmak üzere Rusya’nın tüm komşularında sağ siyasetin yükselmesine sebep oldu.

Tuhaf saçlı eski Estonya Çevre Bakanı, yeniden mecliste siyaset yapmaya başladı.

Written by:

Çeşitli ülkelerde Astrofizik üzerine eğitim gördükten sonra, Uluslararası İlişkiler ve Gazetecilik üzerine dünya genelindeki önde gelen üniversitelerden dersler aldı, OSINT teknikleri konusunda uluslararası alanda tanınan araştırmacıların kurslarına katıldı. Birkaç yıl önce temelli olarak döndüğü Türkiye’de son 3 yıldır çeşitli yerli medya kuruluşlarında dış haber editörlüğü, savunma editörlüğü, tercümanlık ve OSINT araştırmaları yaptı. Kurucusu olduğu OSINT TURK'te Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. Türkçe dışında iyi derecede İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Rusça biliyor.
View All Posts
Follow Me :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası