Kralın taç giyme töreninde gezen esrarengiz “Azrail”

Kralın taç giyme töreninde gezen esrarengiz “Azrail”

İngiltere ve ona bağlı eski sömürgelerinin en önemli ve görkemli günlerinden birine “Azrail” damgasını vurdu. Olayın aslı yeni ortaya çıktı. Çözülen gizem sizi şok etmeyebilir.


Taç giyme töreninin görüntülerine dikkatli bakanlar, ürpertici bir detay keşfetti: Azrail. İngiliz BBC ve The Sun görüntüleri doğruladı. Olayın aslı ise biraz önce ortaya çıktı.

İngiltere Kralı III. Charles’ın taç giyme töreni sırasında Westminster Abbey‘in giriş kapısının önünden bir şahıs, elinde orak, üzerinde de koyu renk cüppe ve pelerinle birlikte geçip kadrajdan çıkıyor.

“SÖZDE” AZRAİL TAÇ GİYME TÖRENİNDE ORTAYA ÇIKTI

Yaşanan tuhaf olayın, tam da törenin dini anlamlar içeren yağlanma aşaması sırasında gerçekleştiği de İngiliz medyasının aktardığı detaylar arasındaydı.

Image

ŞOK OLMAYACAKSINIZ: KİLİSE GÖREVLİSİ ÇIKTI (GÜNCELLEME)

En sonunda, başka bir İngiliz basını olan Newsweek açıklama için Westminster Abbey ile iletişime geçtiğini açıkladı.

Telefondaki bir yetkili bahse konu “Grim Reaper”, ya da Azrail olarak medyaya yansıyan şahsın, aslında manastır topluluğunun dini hizmetlere yardımcı olan ancak din adamlarının bir üyesi olmayan bir üyesi olan bir görevli olarak tanımladı. Ancak o anda oradan geçmesinin olağandışı olduğu belirtilen detaylar arasında. Kafa karışıklığına sebep olmasının sebebi ise işte bu kötü zamanlama olarak görülüyor.

Written by:

245 Posts

View All Posts
Follow Me :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası