Hizmetlerimiz

“Araştırması bizden, haberi vermesi sizden!”

OSINT TURK, (dünyadaki benzer örneklerde de görüleceği gibi) resmi bir medya ve araştırmacı veri gazeteciliği şirketi olarak, Türkiye’nin ve dünya genelinde insanlığın çıkarına yönelik, herkese açık kaynakları kullanarak gerçekleştirdiği, bilimsel yöntemlere dayanan, “kanıt” ve “kaynak” niteliğindeki OSINT araştırmalarını etik ve yasal çerçeveler içinde basın kuruluşlarına sunar.

Sosyal medya üzerinde yayın yapan yurttaş gazetecileri, internet gazetecileri, TV kanalları, gazeteler ve medya grupları başta olmak üzere, haberi dünyaya kendi özel haberleri olarak duyurmayı dileyen tüm Türk kurumlarına; kıdemli araştırmacılarımız ve bizzat OSINT Akademisi‘nde yetişmiş kendi kadromuzun deneyimini ve araştırma gücünü aktarıyoruz.

“Araştırması bizden, haberi vermesi sizden” düşüncesi ile hareket ederek yapacağımız araştırmayı tüm dünyaya duyurmanız, sitenizdeki trafiğinizi; takipçi, okur, izleyici ve abone sayınızı artırmanız, özetle “gündem” olmanız için özel olarak kurumunuza sunuyoruz.

OSINT TURK olarak müşterilerimize istedikleri araştırmayı 3 farklı şekilde teslim edebiliyoruz:

  • Temel İçerik: Ham verileri teslim ederiz.
  • Haber İçeriği: Habercilik dili ile ve gazetecilik ilkelerine uygun olarak yazılmış, kullanıma hazır yazılı OSINT raporları teslim ederiz.
  • Haber + Belgesel İçeriği: Yukarıda belirttiğimiz formattaki yazılı raporumuza ek olarak, kendi logolarınız ve kendi kurumunuzun ismi ile oluşturacağımız, uluslararası standartlarda bir video haber / belgesel de teslim ederiz.

Araştırılmasını istediğiniz konuyu kısaca özetleyerek ve ilgilendiğiniz formatı seçerek OSINT TURK’ten onay/teklif almak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekir.

Formu göndermenizin ardından tarafınızla 24 saat içinde iletişime geçilecektir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2023 | OSINT TURK Durumsal Farkındalık ve Araştırma | "Türkiye'nin kanıt sığınağı!" | OSINT Akademisi | İnteraktif Dünya Kriz Haritası